Spolek přátel školy, základní škola a Sociální a zdravotní komise města Brušperk Vás zvou dne 13. 4. 2023 od 17 do 19 na besedu Zdravé hranice v digitálním světě dětí. Setkání se uskuteční v sále ZUŠ. Zváni jsou především rodiče dětí ve věku 6 až 15 let. Lektorky: Mgr. Markéta Ubíková (digitální koučka a lektorka digitálních dovedností, Google Certified Trainer 2023) a Mgr. Tereza Odstrčilová (psycholožka).

O čem se bude mluvit? Jak funguje digitální svět. Hranice pro digitální technologie. Analogová a digitální rodičovská kontrola. Jak to zařídit doma. Bezpečnostní minimum. Jak přežít v kybersvětě.

Maximální počet míst v sále je pro 100 osob. Počet míst je omezen. Anketa zájmu o akci je zde.

PS: V příloze tohoto článku přikládáme zajímavý průzkum spolku Scholarium - influenceři 2022.